Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-04-2008, 16:48   #10
merill
 
merill's Avatar
 
Reputacja: 1 merill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputację
Może to i Off - top, ale skoro MaciassO sam mnie wymieniłeś w swoim poście upoważniony się czuję do wrzucenia kilku słów. Na LI jestem od około 1,5 roku... tez kiedyś byłem "nowym" - zmuszony jestem zastosować ten sztuczny podział który zaimplementowałeś do swojej rekruty. Cieszę się, że Milly wyjaśniła CI już wszystko, niemniej jednak powiem Ci jak ja sprawę widzę. Chcesz zaistnieć na forum: - pisz dobre posty, pisz dobre KP, graj w sesjach i jakoś to będzie. Użalanie się na istnienie sztucznych podziałów nie jest wyjściem. Co do rezerwowania miejsca w sesjach dla znajomych - każdy MG ma do tego najświętsze prawo. W końcu sesja to zabawa także i dla niego, dlaczego więc nie może się bawić ze swoimi znajomymi? Grasz w moim Wyścigu - powiem szczerze, że wasz team jest jak na razie najbardziej aktywny i to Wam chwalę, jeśli będę robił rekruta i twoje KP będzie dobre to będziesz grał - zasada jest prosta i tyczy się chyba każdej rekrutacji na forum. Przy odrobinie zaangażowania i aktywności można naprawdę wiele zdziałać - ja przez półtora roku zdążyłem być już nwesmanem, a teraz jestem (prawie - fleisch???) opiekunem działu. Tyle, że to wiąże się z nieraz pochłaniającą wolny czas pracą - ale to zależy tylko od Ciebie - czy Ci się chce. Cieszą się, że Milly wyjaśniła już tę sprawę - powiem szczerze, gdy pierwszy raz przeczytałem twojego rekruta to się wkurzyłem - naprawdę. Cieszę się, że zmieniłeś zdanie.

Pozdrawiam merill - wasteland warrior
 
__________________
Czekamy ciebie, ty odwieczny wrogu, morderco krwawy tłumu naszych braci, Czekamy ciebie, nie żeby zapłacić, lecz chlebem witać na rodzinnym progu. Żebyś ty wiedział nienawistny zbawco, jakiej ci śmierci życzymy w podzięce i jak bezsilnie zaciskamy ręce pomocy prosząc, podstępny oprawco. GG:11844451
merill jest offline