Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-04-2008, 17:13   #1
Maju
 
Maju's Avatar
 
Reputacja: 1 Maju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwu
[Diablo] Dzieci Lamastu

Dawno temu , gdzieś na środku pustyni , w miejscu odległym o około 50 km od Lut Gholein


Nonunhario Chentalder , upadły mag klanu Taan podszedł do kamiennych drzwi , które prowadziły do komnaty grobowej Lamastu - Bogini Nocy , Matki Wszystkich Nieumarłych , Pani , która nigdy nie wybacza ... przydomków było wiele , lecz sens zawsze pozostawał ten sam - wielkie prastare uśpione zło , które mogło przynieść nieśmiertelność temu , kto odważy się na próbę jego okiełznania.
Mag zdawał sobie sprawę z ryzyka , jednak był już stary , a jego moc słabła , więc nie miał nic do stracenia. Był rządny mocy. Przez całe swoje życie pałał się kontaktami z piekłem , które ukrywał przed swoimi braćmi z klanu. Nie przyniosły mu jednak one mocy , której tak pożądał , lecz jedynie potępienie ludzi i wyklęcie przez braci , z którymi wspólnie zgłębiał naturę magii.
Ekspedycja , która została przez niego sfinansowana by odnaleźć ten zapomniany przez najstarszych monument , w większości zginęła. Zaskoczyły ich przeróżne pułapki , którymi Zikkurat był naszpikowany.
Pozostał jedynie on i dwóch sługów. Stary demonolog aż dziwił się , że ci idioci byli w stanie ominąć tyle przeszkód. W jego mniemaniu był to wyczyn , jak na istoty tak ograniczone. Był z nim czarnoskóry , łysy tragarz i biały wysuszony przewodnik.

Na kamiennych drzwiach widniały symbole starożytnego pisma.
- Wielka Władczyni Potępionych Lamastu , zapadła w wieczny sen , aby kiedyś przebudzić się , razem ze swoimi dziećmi i pogrążyć świat w niegasnącym płomieniu. Nie jestem ekspertem , ale powinniśmy raczej zawrócić , to miejsce jest przeklęte , nie powinno nas tu być.
Przemówił przewodnik , który najwidoczniej spotykał już niejednokrotnie zapiski w tym języku.

- Zamilknij tchórzu. Nie jesteś mi już potrzebny , więc możesz wracać , a teraz zejdź mi z oczu.
Podszedł do zamka w kształcie czaszki i wypowiedział zaklęcie , którego moc rozjarzyła całe pomieszczenie i zaczęła odpychać w tył dwóch towarzyszy maga , którzy rzucili się do ucieczki w obawie o efekt jaki mogło wywołąć zaklęcie.
Oczy czaszki będącej zamkiem w drzwiach zajarzyły się zielonym światłem , po czym blokada rozstąpiła się , chowając kamienne skrzydła przeszkody w ukrytą wnękę w ścianie. Przed Nonunhariem stał wielki sarkofag , zrobiony z ludzkich kości.
- Nareszcie... Teraz Twoja moc będzie moja...

Witam , szukam 6-8 osób do gry w systemie autorskim , osadzonym w świecie diablo , znanym z gier i książek. System polega na moich 3 kostkach , które mówią o stopniu powodzenia przedsięwziętej akcji. Wymagam aktywnego udziału , gdyż chcę dynamicznego rozwoju fabuły. Częstotliwość pisania to raz na 3 dni , wszelkie opóźnienia muszą być uzasadnione wcześniej. Kto gra w moich innych sesjach , wie jak system wygląda w praktyce. Rasa dostępna to tylko człowiek. Grę zaczynacie w Lut Gholein .
KP proszę o przesyłanie na PW , a oto co powinna zawierać :
- Imię , Nazwisko , Płeć
- Klasa ( Wojownik , Mag , Nekromanta , Paladyn , Kapłan , Barbarzyńca , Druid , Łowca , Łotrzyk , Zabójca )
- Historia ( Od dzieciństwa do wizyty w Lut Gholein)
- Ekwipunek ( Ze zdrowym rozsądkiem )
- Wygląd
- Ideały (czym się postać kieruje )
- 3 największe wady
- 3 największe zalety

To chyba tyle , koniec rekrutacji przewiduje na moment aż będę miał dostateczną ilość dobrych KP. W razie wątpliwości pytać , bo kto pyta nie błądzi.
Pozdrawiam
Maju
 
__________________
Here we stand, bound forevermore we're out of this world ,until the end...Here we are, mighty, glorious
At The End Of The Rainbow with gold in our hands...
Hammerfall - At The End Of The Rainbow

Ostatnio edytowane przez Maju : 20-04-2008 o 17:48.
Maju jest offline