Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-04-2008, 14:07   #1
nonickname
 
nonickname's Avatar
 
Reputacja: 1 nonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputację
Muzyka na sesjach WoD

No moi drodzy WoDowcy, ja z reguły sie nie zapuszczam w te rejony, bo mnie bardziej inne klimaty kręcą, ale wczoraj była sesja Wampira (z Redzią ) i tak mnie nurtuje jedno pytanie: Gdzie szukać muzyki do sesji? A raczej: Czego używać do sesji?

Wczorajsza sesja, była nieco cudaczno-psychodeliczna (a jak miała wyglądać jeśli polegała na polowaniu Giovannich(gracze) na potężnego Maga (npc), a scenerią był opuszczony 3 piętrowy hotel (jednocześnie węzeł)). I graliśmy w zasadzie przy Samuel - Rites of Cthulhu. Fajny kawałek, można zloopować i jest spoko, leci w kółko.

Myślę, też że soundtracki będą dobre. Bram Stocker's Dracula Kilara jest uniwersalna. Ale Bloodline Slayera już mniej .

No więc co polecacie? Co do Wampira, co do Maga, a co do innych? I co w mrocznych wiekach, a co w dzisiaj?
Co w mieście? A co w umbrze? Co w czasie spokojnych opisów, a co w czasie walki?

Oprócz tytułów, piszcie może jaka sceneria wam się pojawia przed oczyma wyobraźni, gdy zakładacie słuchawki na uszy, a dźwięki zaczynają stymulować wasz mózg. Piszcie cokolwiek więcej niż sam tytuł i wykonawcę. Mozecie nawet narysować coś pod wpływem jakiegoś utworu. Dam psychiatrze i zinterpretuje i już będę wiedział co to za utwór i do czego się nada.

A po co to wszystko? No Wampir do którego nie mogłem się tak długo przekonać zaczyna mnie wsysać (że też tak się wyrażę). I chyba zacznę grać ze starą grupa z Toronto, więc przyda się trochę dobrej muzyki.

PS:
Nie znalazłem podobnego tematu na forum, a w tym dziale tym bardziej. Jeśli się mylę i jest takowy, to przepraszam, a jeśli nie ma to wstydźcie się! WoD, a zwłaszcza Wampir to tak poetycki system i żeby nie było tu nic o muzyce...

pozdrawiam
n^3
 
__________________
Arkham Radio
nonickname jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem