Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-10-2005, 13:11   #54
Hood
 
Reputacja: 1 Hood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłość
Ej, no teges, a może się gracze faktycznie przeniosą co Sielanki? Yarot? znajdziesz chyba kilka chwil, aby napisać pościka u Mistrza Darkena?

Bo póki co grają tam tylk o2 osoby: Saya i ja, a skoro tu są chętni to możemy wszycy skorzystać

[kom:7d8dcc76ab="Sayane"]Hood, od takich zaproszen była "rekrutacja uzupełniająca" - Yarot o ile pamiętam tez sie zgłosił - moze go spotkamy na trakcie? Jak ktos chce grac to i rekrutacje sobie znaleść potrafi. [/kom:7d8dcc76ab]

[ Dodano: 2005-10-16, 23:09 ]
No odpisałbym Ci gdzieś, ale niby gdzie? :P Czep się regulaminu i pokasuj sobie jednolinijkowe posty :P

Zaproszenia natomiast to jest to coś co mobiluzuje i ośmiela graczy do gry. Jeśli tu sesja padła, to graczom może przestać się chcieć grać, dlatego uważam zaproponowanie im przesiadki za jak najbardziej na miejscu. A Yarotowi zaproponowałem to imiennie gdyż znam go "osobiście". Innych członków owej zacnej drużyny nie miłem przeyjemności poznać na pogaduchach, stąd ich nie zapraszam z imienia, tylko ogólnie :P A kto się zgłosił do sesji Mistrza Darkena to nie wiem, bo NIE NABIJAM SOBIE POSTÓW DYSKUTUJĄC O RZECZACH, KTÓRE MNIE NIE DOTYCZĄ. JEstem w sesji, więc rekrutacja mnie nie dotyczy. Nom to tyle
 
Hood jest offline