Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-04-2008, 17:24   #1
Bulny
 
Bulny's Avatar
 
Reputacja: 1 Bulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputację
Komentarze: Ach, te księżycowe noce...

Witam was gracze...

Kto dostał się do sesji, można sobie zobaczyć w tabelce graczy. Cała drużyna Cedryka, jeśli już mam być ścisły.

Chyba nie muszę nikomu objaśniać do czego służy ten temat ale tak dla formalności:
Tutaj zamieszczamy komentarze uwagi itp...

A uwag mam parę. Nie wymagam jakiejś określonej struktury postów, byle były czytelne, długie i ciekawe.

Co do ciekawości. To wy gracze kreujecie świat. Ja tylko wam w tym pomagam i ustalam ważniejsze rzeczy. Nie obrażę się, jak ktoś opisze mi całą rozmowę z przechodniem, jeśli nie będzie na jakiś ważny temat. A jeśli będzie, to również jeżeli chcecie możemy przeprowadzić ją na gg/ w innej formie kontaktu, a potem sobie ją przekształcicie i dacie do posta. Itp itd... Otoczenia, miejsca... To jest wasz świat, ja go tylko "moderuję".

Częstotliwość pisania: Wy sobie piszcie ile chcecie. Jeżeli będziecie uważali, że nie ma potrzeby napisać posta poinformujcie mnie o tym. A jeśli bedziecie uważali, że na jeden mój post w danej sytuacji winno przypaść dziesięć waszych... Czemu nie? Ja będę pisał raz na tydzień. Czasem trochę wcześniej, ale prawie na pewno ni później, chyba że wy się będziecie ociągali.

Życzę przyjemnych wrażeń.
 
__________________
"Gdy Ci obcych ludzi trzech mówi że jesteś pijany to idź spać" - Stare żydowskie przysłowie ;)
Bulny jest offline