Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-04-2008, 20:40   #9
Qumi
 
Qumi's Avatar
 
Reputacja: 1 Qumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetny
Cytat:
@Edit: A propos systemu walki: ten problem postanowiłem rozwiązać w następujący sposób. Po prostu zmieniłem nieco zasady mechaniki tak, by można ją było oprzeć na rzutach kośćmi. Rzeczywiście w walce musiałbym wykonywać sporą liczbę, często dość skomplikowanych obliczeń. Wszystko jednak odbywałoby się w miarę sprawnie, choć z powodu licznych uproszczeń w mechanice, na pewno gra ucierpi nieco na realizmie i gracze, którzy dobrze znają system, z całą pewnością odczują pewne niedogodności.
Och czyżby...?

Jeśli szukasz graczy powinieneś rozwiązać problemy z mechaniką lub zdecydować się na storytelling, bo w ten sposób zniechęcasz poprzez bycie nieprzygotowanym do prowadzenia takiej rozgrywki, pomysł to może mieć każdy, gorzej z wykonaniem. Ja bym nie chciał grać w sesji, w której MG dokońca nie wie co tak właściwie ma zrobić i jak to działa...
 
Qumi jest offline