Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-04-2008, 22:21   #5
Harv
 
Harv's Avatar
 
Reputacja: 1 Harv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie coś
Ja polecam Fields of the Nephilim do sesji - sam co prawda nie próbowałem tego wprowadzić na sesji, ale gdy tego słucham to przypominają mi się WoDowe klimaty. Jest to dość klasyczny rock gotycki (przynajmniej jak dla mnie). Ogólnie takie klimaty jednak najlepiej pasują ogólnie do Świata Mroku.
YouTube - Fields of The Nephilim - For Her Light
Shroud(Exordium)

Kojarzy mi się z tym poszukiwaniem jakiejkolwiek radości i piękna mimo potępienia, jak to jest w Wampirze.

Do sesji ogólnie to najlepiej dopasować muzykę konkretnie, ale to łatwiej zrobić na forum, bo człowiek czytając posta i słuchając na raz łapie klimat (na mnie tak to działa). Podczas sesji na żywo najlepiej puścić playlistę i zapętlić, aby nie było "Czekajcie, muszę zmienić utwór" podczas jakiegoś klimatycznego opisu. Chciałem tak robić, ale wyszło to sztucznie. Jeśli chodzi o preferencje graczy to jak wiadomo nie da sie wszystkim dogodzić, więc trzeba się kierować własnym przeczuciem. Mój MG raz zorganizował w sesji koncert Rammsteina aby śmiertelników zebrać w jednym miejscu i całe miasto huczało tymi rytmami - miało to swój klimat gdy leciał w tle.

Kiedyś słyszałem tę składankę i parę utworów bardzo mi się spodobało, np. Deception lub Hemoglobine. Ogólnie można sobie przesłuchać jako taką ciekawostkę, żeby wczuć się trochę w klimat, niektóre utwory dość fajnie pasują do reprezentowanych klanów, z kolei inne nie. Tak to już bywa w składankach . Sesji WoDa prawie nie prowadziłem, więc ciężko mi podzielić się doświadczeniem co do puszczania muzyki podczas sesji.

Do teledysku Voodoo People - no tak.. po więzach krwi najsilniejsza jest ludzka chciwość .
 
__________________
Nie chcę ukojenia, które mogłoby mi odebrać skruchę, nie pragnę uniesień, które wbiłyby mnie w pychę. Nie wszystko, co wzniosłe, jest święte, nie wszystko co słodkie - dobre, nie wszystko co upragnione - czyste, nie wszystko co drogie - miłe Bogu.
Harv jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem