Wątek: Sen
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2008, 08:13   #2
Aveane
 
Aveane's Avatar
 
Reputacja: 1 Aveane ma z czego być dumnyAveane ma z czego być dumnyAveane ma z czego być dumnyAveane ma z czego być dumnyAveane ma z czego być dumnyAveane ma z czego być dumnyAveane ma z czego być dumnyAveane ma z czego być dumnyAveane ma z czego być dumnyAveane ma z czego być dumnyAveane ma z czego być dumny
Sen i rzeczywistość... Bardzo często wykorzystywany motyw, jednakże w większości przypadków nadal przyjemnie się to czysta.

Prosiłeś o krytykę. Po kolei.
Jak dla mnie była za krótka przerwa między pobudką a ponownym zaśnięciem. Osoba, która obudzi się po koszmarze, rzadko kiedy ponownie zaśnie sobie ot tak zaraz. Wg mnie powinno znaleźć się tam nawet to głupie wyjście do łazienki, żeby się chłopak wysikał. W tym czasie zdążyłby trochę ochłonąć.
Robisz sporo błędów interpunkcyjnych. Da się czytać, owszem, ale jest o wiele trudniej, a czasem trzeba się domyślać znaczenia. No akurat tu nie trzeba było, ale zdarzają się takie sytuacje.
Znalazłem też kilka błędów gramatycznych. A może stylistycznych? Nigdy ich nie odróżniałem Ale raczej gramatycznych.
Cytat:
Napisał Dalakar Zobacz post
Z jego oczu popłynęły łzy. To nie mogło być prawdą, a jednak było. Przez zapłakane oczy Artur dostrzegł coś w oknie. Wydało mu się że widzi parę oczu. I wszystko byłoby dobrze, gdyby przed chwilą te same oczy nie wryły mu się w pamięci...
"...a jednak nią było" oraz "...wryły mu się w pamięć..." bądź "...wyryły mu się w pamięci..."


Ogólnie opowiadanie ciekawe. Nie jest tak słabe, za jakie je uważasz. Jak na Twój wiek to jest dobrze. Masz czas, żeby trochę popracować nad pisaniem. Jeśli go dobrze wykorzystasz, będzie super
 
Aveane jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem