Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-04-2008, 22:01   #5
Marok
 
Reputacja: 1 Marok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnie
Jeśli chodzi o pomoc forumowiczów to nie miałem zamiaru robić takiego tematu, ale dzięki za ostrzeżenie Arango
Verax - szczerze mówiąc nie chodziło mi o homo erectus. Tak naprawdę to skłaniałbym się ku temu by raczej być zwykłymi nudnymi homo sapiens. A dokładnie o przełom kiedy to neandertalczycy właśnie ginęli.
Głównie to raczej taki pomysł by zanadto nie zarzucać się kośćmi przy każdym najdrobniejszym ruchu, ale o to by sprawdzić jak gracze poradzą sobie z trudnym klimatem stepów. Możliwości jest naprawdę sporo. Trzeba się też wykazać nie lada sprytem by przeżyć w tym okresie. Jak poradzisz sobie ze szkorbutem w zimie? Czy sprzymierzysz się z obcymi czy też sam spróbujesz poradzić sobie na pustkowiu? Czy podróżować na południe ku plemionom czarnych ludzi? Czy na północ ku łowcom mamutów? A może ku morzu i nieznanemu? Prehistoria stawia wiele pytań. A jeśli spotkasz się z UFO i postarasz stworzyć cywilizację na ich warunkach? Czy to nie za trudne? (taka epoka to też szansa dla Mistrzów - sadystów by pomęczyć postacie głodem, chłodem i chorobami)
W każdym razie - czy ten klimat nie odrzuca? Czy dałoby w nim przeprowadzić jakąś dłuższą kampanię czy może to tylko na jeden wyskok? No i czy ten pomysł za szybko nie umrze?

PS. Nie chodzi mi tylko o forum...
 
Marok jest offline