Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2008, 00:23   #1
Hawkeye
 
Hawkeye's Avatar
 
Reputacja: 1 Hawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputację
[komentarze] Listy wojenne

Listy wojenne to moja najnowsza sesja zaplanowana jako "stand - alone" czyli po naszemu solówka (przynajmniej na razie), w której oprócz mnie jako MG, uczestniczył będzie merill.

Sesję ma wyróżniać "unikalna" forma, ponieważ będzie prowadzona w konwencji "powieści" epistolarnej, a mówiąc po ludzku - cała akcja będzie opisywana w listach [pamiętniki, rozkazy, przemówienie etc.] Jeżeli ktoś czytał Draculę Brama Stokera, to wie o co chodzi .

Jest to pewnego rodzaju eksperyment, chcę się przekonać czy taka forma, ma rację bytu. Na pewno nie należy do "łatwych" (forma zmusza nas do rezygnacji z dialogów), ale myślę, że wyjdzie całkiem fajnie.

Zapraszam tutaj do komentowania sesji, zostawiania wszelkiego rodzaju skarg, porad itp.

PS. Nie chcę żeby zabrzmiało to jako obietnica, a już z pewnością nie jako "deklaracja czasu", ale jeżeli wszystko będzie się dobrze układało, to możliwe, że przeprowadzą jakąś "normalną" rekrutację. A teraz zapraszam do lektury
 
__________________
We have done the impossible, and that makes us mighty
Hawkeye jest offline