Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-04-2008, 12:36   #106
Cedryk
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 9989 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
Najlepiej zaczynać grę w klubach jak mówisz w szkółce,. Do gry w warhammera fantasty nie są potrzebne figurki. Jeśli chcesz je stosować możesz np. dla zobrazowania sytuacji w walce.
Jednak nie jest to konieczne.
Nie znam zasobności twojego portfela sam musisz zdecydować czy zakupisz podręcznik. Kser nie polecam, bo jestem wrogiem tego. Lepiej zawsze trochę pograć, aby zdecydować się czy chcesz w to wchodzić. Tyle, jeśli chodzi o fabularnego polegającego na odgrywaniu postaci i tworzeniu historii tzw przygód.
Sam zakup podręcznika głównego do młotka to w granicach 100 zł.
Z podręczników według mnie niezbędnych są Królestwa magii i Księga chaosu to znów dodatkowe wydatki, chociaż nie trzeba ich razem zakupywać. Istnieje więcej podręczników, ale o ich zakupie sam już zdecydujesz.
Być może chodzić też ci może o bitewną wersje młotka wtedy to figurki są niezbędne tak jak i podręcznik do wybranej armii oraz główny, do bitewniaka.
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975
Cedryk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem