Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-10-2005, 21:18   #4
LMGray
 
LMGray's Avatar
 
Reputacja: 1 LMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnie
Zaraz mogę zostać zlinczowany przez większość graczy, ale ja Sapkowskiego nie trawię!!! Czytałem całą sagę Wiedźmina i nie wiem co moze sie podobać w bezmyślnej rąbance. Chodzi sobie taki wiedźmin i wszystko co sie rusza zabija, albo pieprzy. Żałosne. Osobiscie wolę ambitniejszą literaturę.

W system grałem i osobiście jest jeszcze gorszy niż ksiązki. Zero inwencji twórczej, a wszystko co jest zawarte w podręczników można było przeczytać gdzieś indziej i dużo wcześniej.
 
__________________
"Niektórzy patrzą na świat i pytają: Dlaczego?
Inni patrzą na swoje marzenia i pytają: Dlaczego nie?"
George Bernard Shaw
LMGray jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem