Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2008, 19:03   #12
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację

Nick z LI: Kaworu (choć wolę, jak mówią do mnie Xelloss)
awatar: moje zdjęcie, tak?

Kaworu (znany jako najdziwniejsza osoba na świecie, tudzież dzieciak) to wybuchowa mieszanka trolla, niekumatego dziecka, zakręconego ekscentryka. Wielki poeta (w swoim mniemaniu), twórca „oryginalnych” postaci. Wierzy w Obcych, jest wulkanem dziecięcej groteski. Jego największym marzeniem jest zostanie prezydentem świata (lub choćby Polski), co przyprawiłoby konserwatystów o zawał.

Notka: Odczuwa przymus mówienia, średnio raz na tydzień wpada na „genialny” plan, pełen dobrych chęci (o wykonaniu lepiej nie wspominać). Mam własne zdanie, które bardzo odbiega od szeroko rozumianej normy. Słowem- dziwak
A tak w ogóle to jestem prostolinijny, naiwny, jak dziecko wierzę, że świat musi być sprawiedliwy. O, i zapewne, gdybym był już tym prezydentem, to Polska byłaby w stanie wojny z pozostałymi państwami świata. Ot, taki szczególik

Pytania:
1.Idea programu bardzo mi się podoba. To coś nowego, świeżego. Można poznać fajnych ludzi i ogólnie- być sobą.
2.Sam nie wiem. Po prostu mnie przyciągnęła. Może uznanie…?
3.Tak, pomysł jest dobry. Ale mnie nie pytajcie, co można dodać :P

Wielkie dzięki dla Nami i Haela
 

Ostatnio edytowane przez Kaworu : 10-05-2008 o 17:28.
Kaworu jest offline