Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2008, 19:31   #6
Lhianann
 
Lhianann's Avatar
 
Reputacja: 1 Lhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputację
Muzyka na WoD-owych sesjach?
Swego czasu klasyką dla mnie było, co może innych zdziwić, a co wprowadziła moja MG puszczanie podczas sesji Maga Moonspella i Demonarcha.

Czemu?
Teksty. Tak niesamowicie pasowały do fabuły sesji, tego co sie na niej pojawiało, inspirowało zarówno mnie jako gracza, jak i Arc jako MG.

Do Dark Agowego wampira niesamowicie pasowała mi Arcana.
Jest mroczna, tajemnicza, i te chóry...yumie...!

do Wilkołaka często robiliśmy rożne miksy muzyczne, ale przeważał Godsmack, Disturbed czy Iced Earth- różne dziwne gatunki rocka.
Ale czasem najlepsza była cisza, bądź płyta z tzw. dźwiękami natury.

Ale prawdą jest, że każdemu MG jak i grupie może pasować do sesji co innego.
Głownie MG, tak by pasowało mu do klimatu sesji, by nagle nie znalazł się zupełnie nieoczekiwany kawałek < abstrahując, nie ma jak klimatyczny opis mrocznych bagien nocą, pasm mgły i dziwnych bulgotań, a nagle z głośników leci motyw Shire z Władcy Pierścieni--''>.

De gustibus non est disputandum...
 
__________________
Whenever I'm alone with you
You make me feel like I'm home again
Dear diary I'm here to stay
Lhianann jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem