Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-04-2008, 09:21   #1
zbik_zbik
 
Reputacja: 1 zbik_zbik ma z czego być dumnyzbik_zbik ma z czego być dumnyzbik_zbik ma z czego być dumnyzbik_zbik ma z czego być dumnyzbik_zbik ma z czego być dumnyzbik_zbik ma z czego być dumnyzbik_zbik ma z czego być dumnyzbik_zbik ma z czego być dumnyzbik_zbik ma z czego być dumnyzbik_zbik ma z czego być dumnyzbik_zbik ma z czego być dumny
[warhammer 2] Wolność...

- Gdzie teraz pojedziemy? Co my teraz zrobimy!? Jak nas złapią to powieszą! - krzyczał panicznie mały Halfling.
- Nie martw się. - odrzekł spokojnym głosem wysoki Elf.
- Jak mam się nie martwić! nigdzie się nie ukryjemy! Elfy nas zabiją, ludzie powieszą a Hobbity wykopią za drzwi i doniosą komuś gdzie jesteśmy. Rozwiesili to wszędzie gdzie się dało! - krzyczał ciągle Niziołek wskazując na listy gończe z długą listą przestępstw.
- Jest miejsce gdzie nas nie będą szukać...
- Gdzie? - spytał po chwili ciszy maluch?
- Księstwa graniczne... tam uzyskamy wolność.



- Przepraszam, czy to miejsce wolne,

czy może zajęte?

To nic, jeżeli zająć sobie pozwolę?

(usiadł, czym prędzej)


Czy mógłbym wyciąć ten las?

Czy mógłbym ciebie zlać?

A mogę tu: naśmiecić?

Kilka zwierząt zamęczyć?

Usunąć wszystkich biednych

a zostawić tych ‘potrzebnych’?


Swoje państwo tu założę

Czy mi w tym pomożesz?


__________________________________________________ ________________________________________________

Dzień dobry.

Zapraszam do mojej rekrutacji.

Graczy chcę co najmniej 4, jeśli nie uzbieram tylu z odpowiednimi KP (jakie to są odpowiednie później), to albo przedłużę rekrutację albo zrezygnuję z pomysłu.

Rasy, profesje, ekwipunek... itp. Obojętne... Ważne jest dla mnie aby z historii wynikało dlaczego profesja jest taka a nie inna.

W sesji będą używane kości wirtualne (kostnica).

Teraz coś o postaciach:
Tworzycie postać która popełniła jakieś duże przestępstwo i musi uciekać, listy gończe za nią mają być porozwieszane po całym imperium a może też w państwach sąsiadujących. Postać ma uważać że jedynym sposobem na uzyskanie wolności jest udanie się do księstw granicznych.

Gra zacznie się od momentu ustalenia 'drogi ucieczki', na tym powinna się kończyć historia.

Szczegółowiej o KP:

1. Imię, Nazwisko, ksywa. Wiek.
2. Rasa.
3. Profesja (tu podstawowa i rozwinięcie), umiejętności/zdolności (wszystkie z wstępnej i trzy kolejnej).
4. Cechy (sami wylosujcie, jeśli uznam za mało prawdopodobne to pozmieniam )
5. Historia.

Rekrutacja potrwa do 11 Maja.

Na wszelkie pytania postaram się odpowiedzieć w tym temacie.

KP wysyłajcie na: zbik_zbik@o2.pl , wolałbym w 'wordzie' i proszę pisać swój nick z forum w temacie i tytuł sesji.

Zapraszam do zgłaszania się i dziękuję za przeczytanie rekrutacji.
 
__________________
Dobry dyplomata improwizuje to, co ma powiedzieć,
oraz dokładnie przygotowuje to, co ma przemilczeć.

Ostatnio edytowane przez zbik_zbik : 03-05-2008 o 17:41.
zbik_zbik jest offline