Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-04-2008, 18:34   #1
Macharius
 
Macharius's Avatar
 
Reputacja: 1 Macharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputację
[Storytelling] Ozar Midrashim


Ozar Midrashim

"Dano mu wybór, ocalić świat i przywrócić mu na wieki jego dawną równowagę, odnowić Filary i poprowadzić nowych Strażników bądź też raz na zawsze pogrążyć świat w wiecznej ciemności i przejąć nad nim władzę jako nieśmiertelny imperator..."


- Od lat obserwujemy rosnącą potęgę wampirów! - wykrzyknął Moebius, Strażnik Czasu do wściekłego tłumu - musimy coś z tym zrobić! Szlachetni ludzie, lata temu przed ohydną ciemnością jaką są te stwory nocy chronił nas wspaniały i potężny Zakon Rycerzy Sarafanów a jego najwspanialsi wojownicy tacy jak Raziel, Dumah czy Turel stawiali stanowczy opór napierającym plugastwom. Chyba każdy z was zna historię wyprawy Sarafan na starożytnego i najbardziej okrutnego ze wszystkich wampira Janosa Audrona?
Nie możemy reaktywować Zakonu Sarafan, ich czas już minął, mówię to wam ja - Moebius, Strażnik Filaru Czasu. Ale nadszedł czas dla nowej instytucji która przeciwstawi się złu. Będzie to organizacja Łowców Wampirów, każdy kto będzie chciał z nimi walczyć zostanie przyjęty. Kto chce się zgłosić znajdzie mnie w miejscowej katedrze.

Witajcie!
Zapraszam do udziału w mojej sesji osadzonej w świecie Nosgoth znanym z gier z serii Legacy of Kain. Przyjdzie wam w niej wcielić się w członków organizacji Łowców Wampirów, niedawno powołanej przez samego Moebiusa.

Wasze postacie mogą być zróżnicowane, mogą to być strzelcy, wojownicy, łotrzy i wszelkie inne klasy które sobie wymyślicie poza kapłanami. Póki co nie chce wam zdradzać jaki będzie wasz cel. Oto karta postaci:

Imię:
Klasa:
Wygląd:
Historia:
Umiejętności:
Znajomi:
Charakter:
 
Macharius jest offline