Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-05-2008, 11:52   #4
Smoqu
 
Smoqu's Avatar
 
Reputacja: 1 Smoqu jest na bardzo dobrej drodzeSmoqu jest na bardzo dobrej drodzeSmoqu jest na bardzo dobrej drodzeSmoqu jest na bardzo dobrej drodzeSmoqu jest na bardzo dobrej drodzeSmoqu jest na bardzo dobrej drodzeSmoqu jest na bardzo dobrej drodzeSmoqu jest na bardzo dobrej drodzeSmoqu jest na bardzo dobrej drodzeSmoqu jest na bardzo dobrej drodzeSmoqu jest na bardzo dobrej drodze
Starzec przystanął zagadnięty przez młodego rycerza. Spojrzał na niego uważnie i uśmiechnął się ciepło.

- Witaj Tiberiusie, nazywam się Aureliusz. Dziękuję za ofertę pomocy, chętnie skorzystam. - odparł podchodząc i wspierając się na ramieniu młodszego. - Nie jestem tutejszy, ale już byłem tu kilkukrotnie. Jednak dawno nie odwiedzałem Ordulinu. Nie sądzę wszakże, żeby zbytnio się zmieniło. Ciągle pogoń za pieniądzem, władzą i wiedzą. Możesz mi powiedzieć, o jakich kłopotach tu słyszałeś?

Z boku zmierzył wzrokiem Tiberiusa, zatrzymał się na chwilkę na jego młocie i symbolu na napierśniku. Uśmiechnął się, ale ukrył to w swym zaroście. Cierpliwie czekał na odpowiedź ...
 
Smoqu jest offline