Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-05-2008, 14:34   #6
Freak
 
Reputacja: 1 Freak nie jest za bardzo znany
Cóż, chciałem wyjaśnić, ale widzę, że kolega Kelly zdążył mnie trochę uprzedzić . Utrzymana jest konwencja mangowa i mniej więcej takie (nie oszukujmy się - w grę wchodzą duże) moce jak na przykład posyłanie magicznych strzał potrafiących roznieść mały budynek. Gracze w tym przypadku są kręgiem (grupą), która może mieć własny, dalekosiężny cel. Jeśli chodzi mniej więcej o przestrzeń czasową, to realia porównać można do średniowiecza - łuki, kusze, czary, zamki, obwarowane miasta itd. otoczone szeroką zielenią. Albo czym innym, ważne byś miał ten obraz . Gra będzie się toczyć w Drugiej Erze, a więc gdzieś tam są zabawki (artefakty) z pierwszej ery (skomplikowane mechanizmy o wielkiej sile). Ja sam, lojalnie uprzedzam, nie znam się na systemie zbytnio, chociaż staram się czytać coraz więcej wraz z upływem czasu. Exaltów można podzielić na różne kasty... odpowiadające roli, do jakiej zostali przydzieleni przez Niepokonane (dosłownie 'niepodbite' ('Unconquered Sun') Słońce. [Proces jest nieco bardziej skomplikowany, niemniej wystarczy wiedzieć, że Exalci rodzą się jako zwykli ludzie]Cóż... jakbyś miał precyzyjniejsze pytania, postaram się odpowiedzieć. System, mimo, że wiem o nim niezbyt wiele, wydaje mi się całkiem fajny do gry i od razu przypominam, że będzie to raczej freestyle i storytell, nie będziemy sztywno trzymać się reguł.
 
Freak jest offline