Wątek: MUDy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-05-2008, 23:09   #1
Maciekafc
 
Maciekafc's Avatar
 
Reputacja: 1 Maciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znany
Mudy

Witam zacne grono pań jak i forumowiczów.

Chciałem zapytać, zachęcić, poznać wasze stanowisko odnośnie takich gier (co by nie było, gier MMO) jakimi są Mudy, czyli? No tak. Mudy - są to gry tekstowe. Gdzie zamiast przepięknej grafiki, którą obsługują najnowsze karty graficzne mamy długie linijki tekstu opisujące to co widzimy. Oczywiście mudy nie mają takiej rzeszy fanów jak WoW czy inny Lineage. Są mudy polskie jak i zagraniczne. Co prawda w te drugie nie grałem to nie wiem jak jest z graczami. Akutalnie gram w (najlepszego polskiego muda ) Killer Muda. Nastała nowa era, zatem wszyscy zaczynają od punktu 0. Znaczy...już są większe czy mniejsze koksy, ale to i tak początek. Czym mogę zachęcić? No na pewno te gry mają niepowtarzalny klimat, są bardzo rozbudowane, a tego czasami w normalnych grach MMO brakuje.
-Gdzie link do strony, gdzie!?-krzyczał bardzo podniecony.
-Proszę- odparł ze stoickim spokojem.

Enjoy!
 
Maciekafc jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem