Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-10-2005, 12:16   #1
Hood
 
Reputacja: 1 Hood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłość
Sid Meier's Civilization

Witam wszystkich fanów i miłośników Cywilizacji.
Z okazji faktu, że już niedługo - bo na gwiazdkę - ma wyjść czwarta część tej cudnej giery.
Na początek chciałem zaprezentować kilka obrazków...
NUKLEARKI W AKCJI

Poza tym, zapraszam do podsyłania innych screenów i komentowania wszystkich części tej wspaniałej gry oraz modów do niej napisanych

Na nie mam swojej ulubionej części. W Civ 3 nie grałem, Civ 2 jest o niebo lepsza od Civ 1 pod względem interfejsu, opcji oraz wzbogacenia gry, jednak Civ 1 ma klimat, a każda cywilizacja własną muzyczkę, kiedy się nią gra... A to fajny bajer Ulubiona nacja: Aztekowie oraz Celtowie
Jak do tej pory dogrywam się z kompem na 7 playerów na Emperorze. Diety jeszcze nie próbowałem
Zazwyczaj nie lubię prowadzić wojen, niemniej od pewnego momentu w dziejach jest to nieunuknione, więc czasem często zdarza się, że kończę grę poprzez podbój świata...

No to tyle na początek
 
Hood jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem