Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-05-2008, 16:26   #7
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Oj jak miło, 4 ewentualnych graczy

Kelly, jeśli będziecie chcieli i będzie nam się aż tak dobrze grało możemy z tego zrobić kampanię, ja problemu nie widzę! (a nawet skromnie sobie o tym rozmyślam).

ŚLePoX, PcProfiler możliwy do ściągnięcia w zasobach neta jest do wersji 3.0 czyli tej w którą będziemy grać, z tego co wiem do 3.5 nie ma PcP, trafiłeś więc dobrze .

Zapomniałam jednak jeszcze o czymś w rekrutacji .

Punkty wytrzymałości (pw). Za pierwszy poziom macie max z kości+premia z budowy, następne poziomy to połowa z kości+premia z budowy(lub ewentualna kara z tego atrybutu).

Przykład: Kapłan ma k8 więc na 1 poziomie 8pw+premia z budowy, na każdym następnym 4pw+premia z budowy.

Na otrzymane pw odpowiedziałam, rzuciłam nawet jedno gratis więcej do mm181. Jeśli można piszcie też tutaj kto kim by zagrał (rasa/klasa).
 

Ostatnio edytowane przez Buka : 06-05-2008 o 16:49.
Buka jest offline