Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-05-2008, 22:43   #34
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
Nie dość, że matury za pasem to jeszcze te nieszczęsne puzzle Cóż, przynajmniej pobawiliście się trochę - bo w końcu nie zawsze się zdarza by układać puzzle na konkursie. I, jak zakładałem, była to odsłona prosta i przyjemna. Dostałem dwie odpowiedzi, jak mniemam okupione utratą paru dioptrii oraz szarganiem nerwów. Ale opłacało się
Obie odpowiedzi na pytania pomocnicze od 1 do 4 były prawie właściwe, screeny też Pozostaje pytanie ostatnie, czyli miejsce na twórczość własną. I tutaj zdecydowanie wygrał kitsune, który opowiadaniem o Kostii Woroszyłowie zawarł wszystko to, co łączyło te obrazki. Zwięzły opis Dalakara sugerował wiele rzeczy odnośnie morderstwa a za całością stał Nyarlathotep.
Dzięki wszystkim za udział i zapraszam na małe podsumowanie.

Obrazek nr 1
Odpowiedź: Miasto – Dunwich
Za głową jednej z dziewczyn wisi: klatka
Kod: DUNNICH

Obrazek nr 2
Odpowiedź: Cthulhu fhtagn (oczywiście po rosyjsku)
Kod: CTLU

Obrazek nr 3
Odpowiedź: Dagon
Kod: GOONIR

Obrazek nr 4
Odpowiedź: Nyarlathotep jako Krwawy Język
Kod: HYALTO

Punktacja za odsłonę:
1. Kitsune 5 pkt.
2. Dalakar 4 pkt.

Jeszcze nie mam wieści o nagrodzie, ale sądzę, że już niedługo się pojawią. Może nawet przy następnym pytaniu, które powinno pojawić się w okolicach końca tygodnia.
Zapraszam wszystkich do udziału - to naprawdę fajna zabawa, a przy okazji można zabezpieczyć całkiem fajne nagrody
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem