Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-05-2008, 08:14   #4
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Dobra, z tym magiem jako profesja źle się wyraziłam. Chodziło o to, że nie ma magów chodzących po świecie gry "formlanie" nazwijmy to. Żeby gracz się nie załamał "no tak, wojownik ma "za darmo" walkę mieczem, a ja jako MAG muszę zdobywać jakie punkty skillowe żeby rzucić czar?!".

Magia w świecie gry ISTNIEJE. TYLKO dla Takich Jak Wy. Nie spotkacie typowego maga. Właśnie przez punkty skillowe możecie rzucać zaklęcia związane z chaosem, bielą, żywiołami itd. [różnica jest w sumie tylko formalnie nie jest to typowa magia czerpią z energii magicznej a z energii chaosu, bieli itd.] Więc jeśli ktoś chce rzucać zaklęcia, spoko.
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline