Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-05-2008, 17:56   #4
Gust
 
Reputacja: 1 Gust ma wspaniałą przyszłośćGust ma wspaniałą przyszłośćGust ma wspaniałą przyszłośćGust ma wspaniałą przyszłośćGust ma wspaniałą przyszłośćGust ma wspaniałą przyszłośćGust ma wspaniałą przyszłośćGust ma wspaniałą przyszłośćGust ma wspaniałą przyszłośćGust ma wspaniałą przyszłośćGust ma wspaniałą przyszłość
Mark siedział znudzony na jednym z krzeseł przy stole, bawił się swoim nożem i czekał cierpliwie na wyjaśnienia. Gdy do pomieszczenia wszedł generał, widząc iż inni wstali, on też wstał, a nóż którym przed chwilą balansował opadł na stół odbił się i spadł na ziemie. Gdy Hammond dał znak by spocząć, ten usiadł i schylił się po nóż, po czym wrócił do zabawy nim. Gdy Generał powiedział coś o mężczyźnie obok niego, ten podniósł wzrok i spojrzał na doktora nagle się zainteresował, gdy zaczął mówić o dziwnym urządzeniu, schował swój nóż i całkowicie skoncentrował się na wytłumaczeniach o wrotach. Po wysłuchaniu przemowy i odpowiedzi na pytania James'a i John'a wstał i sam zaczął zadawać pytania.

- Czy ja dobrze zrozumiałem mamy przejść przez to urządzenie na inną planetę i walczyć z jakimiś ET?? A druga sprawa, jakie wyposażenie dostaniemy?? Ta sprawa mi co najmniej śmierdzi... - zaczął uważnie przyglądać się wrotom.
- I dlaczego wylatuję z tego woda??
 
__________________
Zapalniczka - 2 zł
Kanister Benzyny - 100zł

Widok płonącego pokoju nauczycielskiego, z nauczycielami w środku - Bezcenne
Jak cuś to pisać GG: 10723280

Ostatnio edytowane przez Gust : 11-05-2008 o 13:50.
Gust jest offline