Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-05-2008, 10:36   #1
Maju
 
Maju's Avatar
 
Reputacja: 1 Maju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwu
[Storytelling] South Park !

Szkoła Podstawowa w małym górskim miasteczku South Park...
-= Dzwonek =-
Uczniowie znudzeni wchodzą do klasy pana Garrisona , który niedawno odzyskał płeć męską i znów jest facetem... tak jakby...

Cartman - Ehhh poniedziałki są do bani , człowiek musi się oderwać po weekendzie od swojego x-boxa , co graniczy z torturami inkwizycji.
Kyle - Dla takiego tłuściocha oderwanie nóg od podłogi stanowi torturę...
Cartman - Zamknij się mały żydku !!
Pan Garrison , odwracając się z groźną miną (pedalski głosik) - Hej cisza , ja tu staram się nauczać !!! ...
No więc Michael Jackson opuścił zespół Abba po tym jak Huni zaatakowali jego miasto...
-= Głośne beknięcie=- (Kenny)
Pan Garrison - Hej który to był?? Przyznać się albo robie zaraz kartkówkę!! (maniakalny głos)
Cartman z obrzydliwie złośliwym uśmieszkiem - To Butters .
Butters - ależ nie!! ja nic nie zrobiłem !
Garrison - Butters , marsz do dyrektorki , brak kultury , brak poszanowania , jak ja mam nauczać w takich warunkach !!! (powiedział , wybijając swoim krzesłem okno w sali )
Stan - Ehh , jednak coś mu zostało z kobiety...

-=U dyrektorki=-
Butters - Kiedy to nie byłem ja , ja nic nie zrobiłem.
Dyrektorka - W porządku Butters , ale nie możesz w ten sposób lekceważyć nauczyciela.
Butters - Kiedy ja nic nie zrobiłem !!!
Pan Mackey - Rozumiemy M`kay , ale nie możesz bekać na lekcji M`kay , to oznaka braku wychowania M`kay ?
Butters - Ehhh w porządku , już nie będę , tylko nie mówcie moim rodzicom prosze ...
Ojciec Buttersa , wchodząc do dyrekcji : Butters!! Masz szlaban!!
...




Mam zamiar poprowadzić nietypową sesję - mianowicie w świecie South Park. Potrzebuję 5 graczy , którzy znają serial dość dobrze , którzy wcielą się w rolę Stana Marsha , Kyle`a Broflovskiego , Erica Cartmana , Kenny`ego McCornicka i Buttersa.
Gra będzie prowadzona "z jajem" odpowiednim do South Parka.
Kp powinna zawierać imię postaci , w którą chcecie się wcielić i 2 przykładowe wybrane przez was scenki z jej udziałem. Swoje zgłoszenia proszę zamieszczać w tym temacie.
Dziękuję za zgłoszenia z góry i pozdrawiam
Maju
 
__________________
Here we stand, bound forevermore we're out of this world ,until the end...Here we are, mighty, glorious
At The End Of The Rainbow with gold in our hands...
Hammerfall - At The End Of The Rainbow
Maju jest offline