Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-05-2008, 02:22   #9
Dalakar
 
Dalakar's Avatar
 
Reputacja: 1 Dalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znany
Problemy

Od dawna chciałem założyć ten temat, ale dopiero teraz się zdecydowałem.
Stworzyłem go po to by pomóc sobie i osobom o problemach podobnych do moich. Stąd też tytuł. Mało oryginalny, ale lepszego nie zdołałem wymyślić.

Na początek chciałbym abyście pomogli mi w dwóch, następujących zagadnieniach:

1 Jak rekrutujecie nowych graczy? Chodzi tu o to w jaki sposób zainteresować kogoś tematyką RPG. Moje dotychczasowe próby spełzły na niczym. Może dlatego że wspomniałem coś o pisaniu? Jest ono przecież wysiłkiem, a dzisiejsi ludzi nie cierpią wysiłku. Nie wiem. Ale chciałbym wiedzieć, bo wtedy nareszcie stworzyłbym jakąś drużynę do gry w realu.

2 Jak przekonać rodziców że RPG i LARPy pozytywnie wpływają na ludzi? Jak ich przekonać że na konwentach jest bezpiecznie?
Moi rodzice (a dokładniej mama) wydają się być temu przeciwni, a ja nie mam pojęcia jakich argumentów użyć, aby ich przekonać do tego hobby.

Na razie to tyle. Z góry dziękuję za pomoc.

PS.: Za wszystkie nieskładności (jeśli takowe są) przepraszam. Na usprawiedliwienie powiem tylko że jest trochę późno, a ja dawno spałem.
 
Dalakar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem