Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-05-2008, 23:08   #1
Avaron
 
Avaron's Avatar
 
Reputacja: 1 Avaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetny
[Komentarze] Biała Żmija

Przyjaciele z odległych krain przygodę czas zacząć

Zacznijmy od tego, że chciałbym abyście przesłali mi avatary dla swoich postaci. Nie trzeba się z tym spieszyć szukajcie, aż natraficie na coś co Wam się spodoba.
Jak widzicie pierwszy post już jest i czeka. Ma on dość zamkniętą formę ale nie obawiajcie się to tak tytułem wstępu Oczekuję od Was, iż opiszecie w swoich pierwszych postach wygląd Waszych postaci (mogłem to zrobić sam ale uznałem , że nikt lepiej i barwniej od autora postaci tego nie zrobi) oraz to jak zareagowały na opisane przeze mnie zdarzenia.
Założenie jest takie, że wszyscy (poza Galdorem Smoqa ale to już inna historia) w chwili, która opisałem znajdujecie się w karczmie. Ot jesteście jednymi z wielu klientów siorbiącymi swoje polewki.
W kwestiach technicznych: o oczywistościach takich jak to, że lubię czytać długaśne i soczyste posty pisać Wam chyba nie muszę. Nie widzę przeszkód, żeby między moimi postami pojawiało się po kilka Waszych szczególnie jeśli dojdzie do jakiejś rozmowy. Informacje dostępne dla niektórych tylko z Was będę ukrywał w tekście. Co do rozgrywania walk to muszę jeszcze przemyśleć kilka spraw, Może spróbujemy użyć konferencji na gg ale to jeszcze się okaże.
Cóż to na razie tyle mam nadzieję, że będziemy się razem dobrze bawić
 
Avaron jest offline