Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-05-2008, 14:37   #5
Manni
 
Manni's Avatar
 
Reputacja: 1 Manni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputację
Przeczytałem całą sesje dokładnie, łącznie z całą rekrutacją początkową jak i komentarzami do sesji. Tak więc jestem, jak by to powiedzieć "na bieżąco jak w mordę strzelił". Sesja przyznaje, bardzo klimatyczna i już się nie mogę doczekać aby (mam nadzieję) w niej zagrać Właściwie mógłbym zacząć już teraz

Trochę się naczytałem, nawet jak nie uda się mi dostać do sesji, to będę ją uważnie śledził. Chce poznać los dziwnego krasnoluda, nieco wkurzającego ale sympatycznego rycerza, nieco, markotnego najemnika, elfa z dziwnym kolegą co krasnoludy zaczepia, nieco zaciągającego w wymowie amigos oraz araba-uczonego co ponoć dobrze gotuje

Pozdrawiam i z niecierpliwością oczekuję 17

Chciałbym coś sprawdzić, jeżeli ktoś widzi wiadomość poniżej, to znaczy, że zaszyfrowanie wiadomosci na tym forum nie działa, wiadomość dla MG jest poniżej

[ukryj=Mortarel]p.s. [do MG] Jak by co, mogę trochę dokładniej rozwinąć historię mojego bohatera Chyba, że tę nutkę tajemniczości będę rozwiewał (jeśli los da) w trakcie sesji. 8)[/ukryj]
 
__________________
"If you want to know where your heart is,
look where your mind goes when it wanders"

Ostatnio edytowane przez Cedryk : 15-05-2008 o 14:50. Powód: próba
Manni jest offline