Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-05-2008, 12:38   #7
Manni
 
Manni's Avatar
 
Reputacja: 1 Manni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputację
Masz racje, ale z drugiej strony, miło się czyta (choć po 2h już mnie oczy bolały) gdyby szło przeczytać w ciągu godziny całą sesję to wydaje mi się, że nie była by aż tak ciekawa, klimatyczna a na pewno nie wciągająca więc długość sesji to raczej zaleta
Cieszmy mnie to, że działa ukrywanie tekstów , otwiera to kilka ciekawych możliwości, oraz zwalnia z nieco wkurzającego korzystania z pw, już o zapychaniu skrzynki wiadomościami, które są do przeczytania na raz
Tak czy siak czytanie tekstów na monitorze jest (przynajmniej dla mnie) nieco uciążliwe. No ale cóż zrobić. Za tydzień dostane nowe okulary (zaraz po maturze... czy jeszcze ktoś czuje lekką ironię?), powinny być lepiej

Jak by nie patrzeć, drużyna jakoś sie trzyma i oby tak dalej
 
__________________
"If you want to know where your heart is,
look where your mind goes when it wanders"
Manni jest offline