WÄ…tek: (Inne) Ildatch
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-05-2008, 16:19   #3
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Ops... Mój błąd... Przecież Par i Coll Ohmsfordowie byli swego rodzaju Bardami... Ups... No tak, to również jest możliwe
Jednakże mam do ciebie pytanie. Skoro czytałeś to, to czy byłbyś chętny wcielić się w Druida po szkoleniu u Mrocznego Stryja?
Jeżeli nie chcesz, oczywiście może być Bard.

Jeżeli ktoś ma jakąś profesję, która wystąpiła w świecie z serii Shannara, a nie ma jej zamieszczonej w liście dostępnych profesji, proszę o zgłoszenie jej!

Oczywiście, że można grać mieszankami, tak jak napisałem w poprzednim poście, że mieszanki ras są dozwolone.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem mojÄ… postaciÄ… i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 15-05-2008 o 16:34.
Alaron Elessedil jest offline