Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-05-2008, 09:02   #8
void
Banned
 
Reputacja: 1 void nie jest za bardzo znany
"Hmmm... Ta łopata... Nieee. Na pewno znajdzie się jakiś nożyk, którym będę mógł powoli... Ehhh. W tej sytuacji muszę myśleć o sobie". Spojrzałem na psa. Nie to, że nie lubiłem zwierząt. Może to było coś jak testowanie, do czego mogę się posunąć, zanim takie ufne, przyjacielskie zwierzę pokaże kły i byłem pewien, że jak pokaże, to już na nic mu się to zda. Ukucnąłem obok leżącego na grzbiecie psa. "Jeśli to prawda, co powiedziały te chuje, że masz być moją przepustką do wolności, to będę musiał się tobą zająć". Pogłaskałem go po brzuchu. W pewnym momencie moja dłoń mimowolnie zacisnęła się minimalnie zbyt mocno na miękkiej sierści.
- Ale jeśli to nieprawda, może okaże się, że fajnie skamlesz... - dokończyłem na głos swoją myśl.

Zacząłem dokładnie oglądać dom i obejście, szukać drogi ucieczki stąd, z tego miejsca, w które trafiłem. Zacząłem szukać jakichś sąsiadów, czy kogoś, z kim mógłbym porozmawiać. Cały czas za bardzo nie rozumiałem, dlaczego tu jestem. "To chyba jakiś dziwny sen". Jednak nawet jeśli mógłbym kontrolować swoje poczynania we śnie, to chciałbym stąd uciec.
 
void jest offline