Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-05-2008, 15:29   #4
Diakonis
 
Reputacja: 1 Diakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znany
Jakoś jestem bardziej przytomny. Z tego co pamiętam to handouty w RPG to chyba były pomoce dla MG, typu szkic scenariusza, rozpiska npców, lista mobków do rozkoxania etc. Trochę to burzy topic, ale zdaje mi się że to się nazywa handoutami.

Odchodząc jednak od przeintelektualizowanego pieprzenia na temat terminologii to u nas właśnie raz pojawiła się sakiewka z ziołami. Naprawdę świetne, bo przez długi czas baliśmy się tego w ogóle otworzyć...
Przypomniałem sobie, że jeszcze bardzo miło byliśmy zaskoczeni gdy nasz MG przyniósł nam flakoniki z eliksirami, które mieliśmy próbować (uprzedzeni że gorzki- trucizna, słodki - bonus),a trzeba wspomnieć że każdy miał jakiś dziki kolor i najróżniejsze smaki (od lurowatej kawy do absyntu z herbatą - w małych ilośćiach).
Co do mapek to raz zrobiłem niewielkiej wielkości mapę, z dwóch kartek papieru, natomiast pomiędzy nie wsadziłem wykrojone strzałki. Pod światło widać było gdzie są trzy warstwy... strzałki rzecz jasna wskazywały następny etap przygody.
 
Diakonis jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem