Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-05-2008, 18:57   #5
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Tak, tak, tak. Zapomniałeś jeszcze o średniowiecznym handlu niewolnikami czy ćwiartowaniu biskupów...
Tylko być może nie chciałem akurat w tym opowiadaniu napisać nic negatywnego o Polakach? Może napiszę z perspektywy przykładowo Niemca, który dostrzega same wady Polski?
Ludzie, zrozumcie, że to nie jest opowiadanie historyczne, ani żaden tekst źródłowy!
To co oceniacie, to historyczne względy, a tu nie o to chodzi. ZACZNIJCIE OCENIAĆ OPOWIADANIE, A NIE ZAWARTĄ W NIEJ HISTORIĘ!
Gdybym chciał dać opowiadanie historyczne to wrzuciłbym coś z czasów Bolesława Krzywoustego i tyle, ale nie. Ja daję zwykłe opowiadanie i chciałem, żeby nie było płytkie, "byli, zabili", a głębię, którą chciałem wyrazić pokazałem w poprzednim poście, ale zlitujcie się i dajcie spokój historii!
Oceńcie w końcu opowiadanie, a nie wartość historyczną jaką reprezentuje.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 20-05-2008 o 19:02.
Alaron Elessedil jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem