Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-05-2008, 22:49   #9
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Czy to przejaw mojego masochizmu, czy to mój czuły na kasę nos mnie tu ściągnął? Chyba to drugie, chociaż pierwsze również być może się znajdzie. Dlaczego masochizm? Ponieważ z czasem to na kredytach jadę Codziennie biorę kredyt z banku znanego pod nazwą Noc, tylko że mój organizm zaczyna się buntować. On nie lubi zaciągać pożyczek. Oj nie lubi. Brrrr... Pożyczka... Skaranie Boskie.
Powracamy tutaj do kwestii mojej ukochanej. Ma na imię Kasa. Ładnie, prawda? Na drugie mamona
A skoro przy kasie i skarbie to nie mogę przepuścić tej sesji. To byłby grzech w najgorszym wydaniu Niedopuszczalne
Postanowiłem w tej sesji wykorzystać koncepcję postaci, która męczy mnie od dawna. Mianowicie zagram siebie Oczywiście to będzie moja zupgrado'owana wersja kompatybilna z programem "Sesja 3.0 Czarnobrody File", a nie z programem "Życie 5.0 Realne"
Kto doczytał te głupoty do tego momentu, temu gratuluję Musi przebrnąć przez kolejną ich porcję

Tak, oczywiście zgłaszam się Skarb jest do zdobycia

Pytania: Świat, w jakim będzie się odgrywała sesja? Nasze lądy, kontynenty i wszystko co nasze?

Ciekawe jak to będzie teraz pod twoim przewodnictwem
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 20-05-2008 o 22:53.
Alaron Elessedil jest offline