Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-05-2008, 14:46   #1
Lhianann
 
Lhianann's Avatar
 
Reputacja: 1088 Lhianann ma z czego być dumnyLhianann ma z czego być dumnyLhianann ma z czego być dumnyLhianann ma z czego być dumnyLhianann ma z czego być dumnyLhianann ma z czego być dumnyLhianann ma z czego być dumnyLhianann ma z czego być dumnyLhianann ma z czego być dumnyLhianann ma z czego być dumnyLhianann ma z czego być dumny
Metysi: co jak i gdzie, czyli z kamerą wśród mieszańców.

Metysi w Wilkołaku< chodź nie tylko , zdążają się praktycznie u wszystkich zmiennokształtnych, ale nigdzie indziej ten temat nie jest tak widoczny i istotny> są owocem zakazanego przez Litanię związku pomiędzy dwójką Garou. Należy pamiętać, że wśród Garou jest to traktowane jak kazirodztwo u ludzi.
Każdy z nich jest bezpłodny, i każdy ma albo cielesną, albo fizyczną deformacje. Te najbardziej popularne opisane są w podręczniku głównym, z tego co pamiętam miedzy innymi są to: ogon< w ludzkiej formie> brak sierści< co w formie od crinosa w górę wygląda obrzydliwie> chromy, brak kłów i pazurów< co w formie bojowej jest bardzo dużym problemem>, albinizm, deformacje psychiczne są bardziej skomplikowane, od stanów schizoidalnych, po paranoje, natręctwa, manie, czy zespół afektywny dwubiegunowy< garou z czymś takim to naprawdę...spory problem>.

Co jeszcze istotnego.
Naturalną formą metysów jest crinos. W takiej formie się rodzą, taką formę automatycznie przybierają w chwili śmierci, omdlenia, czy jakiejkolwiek utraty przytomności.
Należy pamiętać, że są ogólnie pogardzani, za to czym są, jedynym plemieniem jakie podchodzi do nich w miarę neutralnie, czy wręcz akceptuje ich są Dzieci Gai.

Co do deformacji w formie rogów- wśród Dzieci Gai istnieje proroctwo, iż garou jakiemu może udać pokonać Żmija będzie garou z rogiem jednorożca na czole- czyli metys.
Rogi są dość często spotykaną deformacją u metysów Dzieci Gai, chodź takiej konkretnej deformacji o jakiej wspomniałam nie miał żaden z narodzonych metysów, co jest traktowane również jako znak, że apokalipsa jeszcze nie nadeszła.

Wiek metysów- to również jest istotne.
Żyją podobnie długo jak wilki, podobnie szybko jak one dorastając. Metys osiąga pełną dojrzałość fizyczną jak i psychiczną w wieku około 4 lat.
To tez dodatkowo jest przyczyną, że najczęściej wychowywani są przez członków szczepu, dla zachowania zasłony.

Rzadko kiecy metys jest w stanie osiągnąć rangę Arden (3 rangę) najczęściej spotykani są fosterni i cliatchci (1 i 2 ranga).

Jeśli są dodatkowe pytania, sugestie, przemyślenia-zapraszam do dyskusji.
 
__________________
Whenever I'm alone with you
You make me feel like I'm home again
Dear diary I'm here to stay
Lhianann jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem