Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-06-2008, 18:12   #1
Lhianann
 
Lhianann's Avatar
 
Reputacja: 752 Lhianann jest godny podziwuLhianann jest godny podziwuLhianann jest godny podziwuLhianann jest godny podziwuLhianann jest godny podziwuLhianann jest godny podziwuLhianann jest godny podziwuLhianann jest godny podziwuLhianann jest godny podziwuLhianann jest godny podziwuLhianann jest godny podziwu
Objawione prawdy Żaby

Jako, że w końcu w odmętach sieci natrafiłam, dzięki, rzecz jasna, odpowiedniemu błogo(wsta)wieństwu ten oto poniższy tekst, jakiego nie będę dawać jako cytatu, gdyż Flint, jakiemu została owa prawda objawiona nie rości sobie żadnych praw do objawienia, albowiem on je tylko przekazał...

Widzenie akolity Flinta

'Miałem sen. Sen, w którym Żaba przechodziła przez ulicę, a nikt nie pytał się, dlaczego.
I widziałem pijanych, wielkich i małych, stojących przed sklepami; i flaszki zostały otwarte; również inna flaszka, flaszka Golda została otwarta.
I uwalili się pijani tym, co było we flaszkach.
I zebrały psy pijanych i kazali płacić za izbę wytrzeźwień, każdemu wedle promili jego.

A Żaba zatrzymała się po drugiej stronie ulicy, odwróciła się i powiedziała mi: chodź. A ja poszedłem.
I powiedziała mi: podejdź do mnie. I ja podszedłem.
I rzekła mi: uważaj na psie gówno. A ja zagapiłem się na jakąś laskę.
I powiedziała mi: odsuń się, bo capi. Więc odsunąłem się, ale dalej capiło. Rzekła mi wreszcie: powiem coś, a ty im przekażesz.
I odparłem: zaprawdę przekażę im.

I powiedziała Żaba: słuchaj, ludu Jasnodworskiej, bo nie będę się powtarzać. Wszystko będzie luzik, ale pamiętajcie, by dzień Żabi opijać.
I powiedziała: proście, a będzie wam dane, chyba, że ta akurat nie daje, albo jest zbyt pijana, żeby dać. Albo wy jesteście zbyt pijani, by wziąć.
Ale jest to również słuszne w oczach moich, więc luzik. Okazja się trafi prędzej czy później.
I rzekła: szukajcie, a znajdziecie, chyba, ze będzie za dobrze ukryte, albo będziecie zbyt pijani, żeby cokolwiek znaleźć. Ale jest to równie słuszne w oczach moich, więc luzik. Znajdzie się prędzej czy później.
I dokończyła: kołaczcie, a otworzą wam, chyba, że są już zbyt pijani, żeby otworzyć, albo drzwi się zacięły, albo impreza jest na innym piętrze. Albo chodzi o lodówkę. Ale wtedy można pić pod drzwiami i jest to równie słuszne w moich oczach, więc luzik. Otworzą prędzej czy później.
A ty, lepiej, pamiętaj, żeby im przekazać, bo urwę ci jaja.
Więc pamiętam i przekazuję.Jeszcze tylko wyciągnąć z odmętów posiadawczych Akolity Czeskiego objawienia Żółwia, jakie trafiło nas oboje znienacka (albowiem budki telefoniczne są podstępne) i będzie chyba wszystko co można przekazać, tym, co Wielkiej Żaby nie czczą jeszcze a powinni.

Na Chwałę Wielkiej Żaby!
 
__________________
Whenever I'm alone with you
You make me feel like I'm home again
Dear diary I'm here to stay
Lhianann jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem