Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-06-2008, 23:31   #2
behemot
 
behemot's Avatar
 
Reputacja: 1 behemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwu
Mi się podoba, tekst napisany zgrabnie (+) no i nareszcie będzie okazja zmierzyć się z tym strasznym i tajemniczym nWoDem. Mówiąc krótko jestem zainteresowany. A teraz problemy:
- Szkoda że SF a nie Europa no i nie Rome ehh trudno. (takie zboczenie)
- Z V:tR mam podręcznik na dysku (i na tym mój dotychczasowy kontakt z systemem się kończy) i jestem naznaczony oWoD ale jakoś sobie z tym poradzę.
- Mam problem z czasem, mniejsza o sesje (pisanie KPtki to forma relaksu) ale w lipcu mnie nie będzie. Czyli w miarę regularną grę mógłbym zacząć dopiero w sierpniu.
No i tyle z problemów, zakładam ze nie są one jakieś kluczowe i nie do przezwyciężenia.

Jeśli chodzi o postać nad którą myślę, to zapewne byłby to coś w rodzaju Toreadora skrzyżowanego z tru Brujah. Na nWoD pewnie jakaś Devea z Ordo Draculi.

A teraz pytanka:
1. Jak długą planujesz sesję, wiem jak trudno to oszacować, ale chciałbym wiedzieć czy jest to coś krótszego czy też wielka kampania.
2. O co biega? Czy jakiego rodzaju będzie to przygoda? Typu otwartego (macie po prostu odgrywać i sobie poradzić) czy też powieść detektywistyczna, czy raczej coś bojowego.

Generalnie jeśli jest coś co możesz zdradzić a nie będzie strasznym złym spoilerem chętnie poczytam. Lubię wiedzieć w co się pakuje.

PS bym napisał PW, ale mi nie działa :-/
 
__________________
Efekt masy sam się nie zrobi, per aspera ad astra
behemot jest offline