Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-06-2008, 13:49   #4
behemot
 
behemot's Avatar
 
Reputacja: 1 behemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwu
To raczej kwestia "przejedzenia" i "bliskości". Dużo jest sesji dziejących się "gdzieś na pustkowiach ameryk" albo "małe/średnie/wielkie miasto w stanach" i to niezależnie czy jest to sesja Mutancka, czy WoD, czy cokolwiek innego. Tymczasem Europa jest po prostu bliższa, bardziej różnorodna i przez to bardziej klimatyczna.

Chodziło mi o mieszankę archetypu True Brujah/Toreador z oWoD, i choć linia krwi Toreador/Spine/Xiao są całkiem bliskie temu o czym myślę, to chyba skończy się na Devea bez udziwnień.

Notabene, jeśli ktoś potrzebuje wsparcia z tworzeniem postaci i starciem z mechaniką to myślę, że mogę pomóc. (znaczy mam umiejętność do tłumaczenia zasad z podręczników których ledwo znam, z DnD mi wychodzi to nwod też da radę)
 
__________________
Efekt masy sam się nie zrobi, per aspera ad astra
behemot jest offline