Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-06-2008, 22:17   #8
Wojnar
 
Wojnar's Avatar
 
Reputacja: 1 Wojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnie
No no, ciekawa sesja, nie powiem. Wstępnie się zgłaszam, aczkolwiek na pewno nie napiszę karty postaci przed piątkiem, więc mam nadzieję, że do tego czasu nie zbierzesz kompletu (nie zabrzmiało to zbyt samolubnie? :P) Pierwszy pomysł, jaki mi przychodzi do głowy, to żołnierz, który nie chciał zostać zwykłym bandytą, ale to się jeszcze zobaczy.
A teraz pytania:
Mamy rok 2036. A jakieś inne daty? Jak dawno temu zaczęły się zamieszki? Jak dawno temu wojsko przestało dostawać żołd (powiedzmy, że moja postać to akurat pamięta bardzo dobre)? Jak dawno temu Rosja ruszyła z bratnią pomocą?
Narodowość postaci dowolna?
 
Wojnar jest offline