Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-06-2008, 22:06   #1
Manni
 
Manni's Avatar
 
Reputacja: 1 Manni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputację
[In Nomine Magnae Veritatis] I czym teraz jest Zło?


Devehers wyszedł z domu gasząc światło oraz przybierając ludzką formę. Ludzie i tak by nic nie zauważyli, jednak Anioły wciąż się plątały po ulicach... Machnął dłonią przechodząc obok drzwi. Dwuręczny miecz stojący w kącie zniknął. Drzwi wyjściowe trzasnęły. Wyszedł z bloku, poszedł kilka kroków patrząc na zachód słońca. Oparł się o latarnie zapalając papierosa i poprawiając kurtkę. Po chwili z drugiego bloku wyszła młoda dziewczyna, na oko nie mająca nawet 18 lat.
- O, już jesteś Deveherasie? - Nie mówiła językiem ludzi. Jej głos wywoływał w umyśle obrazy gotującej się magmy a w dźwięku przypominał chrapanie i duszenie się.
- Nie tym imieniem, głupia. Chcesz ściągnąć na siebie patrol skrzydlatych? - W głosie Deveheresa słychać było groźbę i naganę mimo pokerowej twarzy.
- Wybacz, jestem tu od niedawna, nie przywykłam do mowy śmiertelników, wszystkie ich imiona wydają mi się jednakowe.
- Przywykniesz, idziemy, mamy kontakt za 15 minut.
Dwie ciemne postacie zaczęły wolno iść w stronę samochodu. Jadąc w stronę centrum Warszawy Deveheres włączył radio. - Cud na jednym z przystanków kolejowych w Warszawie! Kobieta utknęła między torami w czasie gdy wymijały się dwa pociągi towarowe. Joanna K. wyszła ze zdarzenia bez szwanku. - dziewczyna skwitowała to śmiechem.
- Kolejny z naszych przyszedł.
Na krótka chwilę Deveheres się uśmiechnął.
- Ty będziesz Ewa, na mnie mów Adam, trochę ironii nie zaszkodzi.
Ewa spojrzała na towarzysza z dziwnym uśmiechem, nie skomentowała.



***

Adam wszedł do Kościoła z dziwną satysfakcją. Pomoczył palce w święconej wodzie. Kościół był malutki, zaniedbany i zupełnie pusty. Dopiero po chwili zobaczyli dziecko czytające gazetę, siedzące w środkowym rzędzie na w miarę porządnie wyglądającej ławce. Usiedli obok niego, Ewa z lewej, Adam z prawej strony.
- Niebo dzisiaj wygląda na pochmurne? - zaczął Adam.
Dziecko podniosło wzrok z nad CKMu.
- To Niebiosa płaczą nad swoją bezsilnością, Adam, jak mniemam?
- W rzeczy samej, co masz nam do powiedzenia?
Dziecko zaczęło czytać dalej jak by nie zwracając uwagi na otoczenie.
- Niebo szykuje coś wielkiego, Książęta są zaniepokojeni. Musisz się dowiedzieć o co chodzi. Jutro w hotelu „Gerdis” na być spotkanie skrzydlatych.
Adam i Ewa wyszli bez słowa pozostawiając dziecko samemu sobie.

***


Wiadomości tego dnia miały sporo do opisywania. – Tej nocy w hotelu „Gerdis” popełniono grupowe samobójstwo. Trzy osoby prawdopodobnie będące pod wpływem narkotyków wyskoczyły z 12 piętra. Wśród nich była młoda dziewczyna pracująca w Policji.... – Deveheres czytał stos papierów trochę zachlapanych krwią, jego oczy powoli rozszerzyły się z nie do wiary.
- Ewa, skontaktuj się z dołem, szykuje się niezły burdel....
Drzwi nagle eksplodowały. Za nimi stał niewysoki facet w skórzanej kurtce, w ręce miał pistolet. Spojrzał na Ewę oraz Adama.
- Wybaczcie nam, Upadli, ale wiecie za dużo.
W rękach Adama pojawił się miecz. Dłonie Ewy przemieniły się w szpony. Skoczyli na przybysza jednocześnie...

***

Wiadomości: Wczoraj w bloku numer 43 na osiedlu „Pod Lipami” Ewa K. została zamordowana, wcześniej prawdopodobnie także torturowana. Możliwe, że w sprawę jest zamieszana mafia...

***

Zapraszam wszystkim na demoniczną przygodę! System "In Nomine" może nie jest zbyt popularny ale na pewno ciekawy. Tym razem wcielamy się wyłącznie w postacie demonów.

Miejscem akcji jest Polska naszego wieku, rok 2010 więc niedaleko wybiegamy w przyszłość. Kampania składa się z dwóch głównych misji i mam nadzieję, że nie raz Was zadziwię

Księga zasad nie jest za bardzo znana. Ale możliwa do zdobycia w dość prosty sposób w formie ebooka, tak więc raczej nie powinno być z tym problemów. Świat jest dokładnie taki, jak nasz, wiec nie powinno być raczej żadnych niejasności odnośnie budowy. Poza kilkoma zdolnościami nadprzyrodzonymi, trochę lepszej budowy i inteligencji oraz kilku szczegółów nasi bohaterowie nie różnią się znacznie od zwykłych ludzi. Jednak są demonami Z odgrywaniem więc nie powinno także być problemów.

Od karty postaci oczekuję.
- Zdjęcie postaci
- Imię (normalne oraz pierwotne, także przezwisko, jeśli jest)
- Przełożony (dowolny Książę z podstawowej księgi zasad)
- Szanse przywołania
- Zasłona (z umiarem proszę)
- Ranga
- Statystyki (siła, wola, zwinność, postrzegalność, dokładność, wygląd)
- Punkty mocy
- Punkty obrażeń
- Umiejętności
- Zdolności
- Ekwipunek (też z umiarem proszę)
- Wygląd (ten ludzki i ten demoniczny)
- Charakter
- Historia

Postacie proszę wysyłać na pw.

Rekrutacja będzie trwała do 01.07.2008r lub do zebrania trzech ciekawych KP. Bo tyle właśnie graczy potrzebuję do tej sesji

Wiem, że system ten jest mało znany. Mogę pomóc mechaniką, tak więc nie ma z tym problemu. Jednak reszty za was nie napisze

W razie czego, moje gg: 2240982

Pozdrawiam i czekam.

[MEDIA]http://musicman18.wrzuta.pl/aud/file/tj31N5TQyT/clint_mansell_-_requiem_for_a_dream_orchestral_version.mp3[/MEDIA]
 
__________________
"If you want to know where your heart is,
look where your mind goes when it wanders"

Ostatnio edytowane przez Manni : 11-06-2008 o 12:40. Powód: Literówka
Manni jest offline