Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-06-2008, 19:03   #1
Manni
 
Manni's Avatar
 
Reputacja: 1 Manni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputację
[In Nomine Magnae Veritatis] Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

Dość stary system produkcji francuskiej gdzie w rolę bohaterów wcielamy się w Anioły lub Demony przybierające ludzkie kształty by walczyć w wiecznej wojnie Dobra ze Złem w której główną nagroda jest człowiek.

Klimat ciekawy, jednak system mało znany. Przynajmniej tak mi się zdaje. Założyłem sesje w tym systemie już na chyba trzecim forum i nie znalazła się osoba która by to znała (no może jedna kiedyś).

Pierwotna nazwa systemu brzmiała "In Nomine Satanis" co znaczy dokładnie "W imię Szatana", jednak przez kontrowersję oraz odzew bardziej lub mniej wierzącego społeczeństwa wymuszona została zmiana nazwy na "In Nomine Magnae Veritatis" co znaczy "W imię wyższej prawdy" i raczej jeżeli szukać czegoś na temat tego systemu, to w tej drugiej nazwie.

Więc, zna ktoś? Słyszał ktoś o tym? Jakie refleksje, może przybliżyć wam nieco ten system, bo na naprawdę wart jest polecenia.
 
__________________
"If you want to know where your heart is,
look where your mind goes when it wanders"

Ostatnio edytowane przez Manni : 11-06-2008 o 12:43.
Manni jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem