Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-06-2008, 09:19   #7
nonickname
 
nonickname's Avatar
 
Reputacja: 1 nonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputację
Ja bym się zastanowił nad pistoletem. Coś wam opowiem. Graliśmy z kumplami w I edycję. Wybrałem Strażnika Dróg - Człowieka. Statsy początkowe miał całkiem niezłe. No i w ekwiparzu startowym Pistolet, do tego umiejętność. Do graczy dołączyłem po 2 sesjach. W międzyczasie ubili Trolla, zginęło wtedy 7 NPC - świta pewnego elfa(gracza). Jak tylko dowiedzieli się że mam pistolet, "skonfiskowali go" i nakupowali sobie stafu. Potem zjedli mi konia, ale to już inna historia. W każdym razie jakiś czas potem byliśmy w Kislevie. Tam też zdobyłem kolejny pistolet. Niestety w walce z Orkami przy próbie oddania strzału broń wybuchła raniąc mi rękę. Miałem wtedy PERMANENTNE ujemki do US i WW. Po prostu ręka już nie ta. Tyle o pistoletach...
 
__________________
Arkham Radio
nonickname jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem