Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-06-2008, 15:29   #4
Kelly
 
Kelly's Avatar
 
Reputacja: 1 Kelly ma wyłączoną reputację
Nie znam tego systemu, ale zapytałeś o refleksje, więc odpowiem, ze ja właśnie należę do tej wierzącej części społeczeństwa i dla mnie taki tytuł to mnie więcej to samo, co zabawa w esesmanów. Co więcej, biorąc pod uwagę po prostu normalną przyzwoitość oraz szacunek do wiary innych to jest to przegięcie. Przyznam, ze sam tytuł Twojego postu, także postu rekrutacyjnego, bardzo mnie razi i raziłby identycznie, gdybyś tam użył słowa, które jest synonimem złego w innych religiach. Ja wiem, ze to co piszę teraz jest totalnie niemodne, że mam lat pewnie 2 razy więcej niż większość tutejszych użytkowników, ale kpiny systemowe z religii, jakiejkolwiek, to kpiny z czegoś, co dla ludzi jest ważne, więc po prostu, moim zdaniem, tego sie nie robi. Oczywiście wolno to robić, bo żyjemy w wolnym kraju, ale to, ze coś wolno nie znaczy, ze warto tak robić. Przypuszczam, ze jestem w tym odosobniony, bo skoro administracja forum to dopuściła, uważa, że nie jest to naruszenie Regulaminu. Mam osobne, jak widać, zdanie w tej mierze.

Jest to jedyna moja wypowiedź w tym wątku i nie będzie kontynuowana, ani nie będzie odpowiedzi na jakiekolwiek uwagi, gdyż nie pragnę rozpocząć tutaj dyskusji religijnej, tylko wyłącznie skrytykowałem system, mechanicznie możliwie poprawny, dla którego, sprawy dla innych ważne, są nieistotne w porównaniu z dodatkowym zyskiem wytworzonym dzięki skandalowi związanemu z tytułem.
 
Kelly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem