Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-06-2008, 20:52   #9
Pandemonicum
 
Pandemonicum's Avatar
 
Reputacja: 1 Pandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłość
Moje zdanie na ten temat jest podobne, jak moich przedmówców. Poza tym system ten nie miał być obrazą, ale żartem. Z polityków się śmieją, śmieją się z miłości, demokracji, śmierci, ze wszystkiego, co dla wielu powinno pozostać poważne. Tak samo ten system - robi żarty z religii, ale przecież to tylko żart. Nie powinno się traktować tego poważnie, jako obrazę. Nigdy nie orzumiałem, dlaczego religia ma być tematem tabu, niepodatnym na krytykę, szczególnie tą przypominającą satyrę. Ale jestem ateistą, więc może moje zdanie w tej sprawie się zbytnnio nie liczy.

A co do samego systemu - podobno we Francji jest on tak popularny, jak u nas DnD czy Warhammer. U nas oczywiście społeczeństwo zareagowało na tyle ostro, że po krótkim czasie wycofano go z produkcji. A szkoda. Ja bym w niego zagrał z chęcią, chciałbym kupić podręcznik... tyle że nigdzie nie mogę go znaleźć. :/ Więc, Manni, jakbyś może wiedział, gdzie można go nabyć, to z chęcią wziąłbym jeszcze udział w Twojej sesji.
 
Pandemonicum jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem