Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-06-2008, 20:59   #10
copyR
 
copyR's Avatar
 
Reputacja: 1 copyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znany
Nie wdając się w polemikę, której tutaj się nie chce, tylko odniosę się do tego co zostało napisane i skrytykuję taką postawę.
Po pierwsze to w Polsce TRZEBA takie rzeczy rozdzielać, a i tak nie ma gwarancji, że ktoś nie zacznie nas ciągać po sądach za obrazę uczuć religijnych... Granie w taki system nie ma na celu obrażanie nikogo. Przede wszystkim jest skierowany do osób, dla których te "świętości" nie są takie święte - nikt z nich się nie będzie o nic obrażał, bo rozdzielają rzeczy poważne od tych niepoważnych, nie mieszają ze sobą. Po drugie, szkoda, że uwzględnia się tylko sytuację jednej ze stron. Dlaczego nie można spokojnie dać żyć ludziom którzy Biblię traktują na równi z podręcznikiem do D&D, Wampira albo z opowieściami o Leprechaunach i złocie na końcu tęczy... Czy ktoś obraża się na parodie np. Gwiezdnych Wojen albo książek o Władcy Pierścieni? Może fani uważają je za głupie, ale nic poza tym. Trzymajmy się z dala od fanatyzmu...
Cytat:
Napisał Redone
A ja w filmie dokumentalnym o satanistach widziałam kiedyś podręcznik do DnD jako powód do niepokoju. To tak nawiasem mówiąc.
A ja za to dowiedziałem się, że He-Man to źródło samego zła i wszelkiej nieprawości. Fajne filmy mieli na stanie w parafii :P

Dobra, ale to tyle dobrego. Teraz na poważnie.
Nie ma ktoś tego podręcznika w pdf'ie udostępnić? Czekam na to co Manni wpisuje w rekrutacji, ale zawsze to wygodniej ogarnąć całokształt, niż wybrane fragmenty. System wydaje się całkiem sympatyczny i zanim zacznę zawracać głowę w rekrutacji chciałbym się dowiedzieć więcej jakiś konkretnych informacji
 
__________________
"Jeżeli zaczynamy liczyć historię postaci w kartkach pisma maszynowego, to coś tu jest nie tak..."
"Sesja to nie wyścig"

+belive me... if I started murdering people, there would have no one been left
copyR jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem