Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-06-2008, 21:09   #11
nonickname
 
nonickname's Avatar
 
Reputacja: 1 nonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał copyR Zobacz post
Czy ktoś obraża się na parodie np. Gwiezdnych Wojen albo książek o Władcy Pierścieni? Może fani uważają je za głupie, ale nic poza tym. Trzymajmy się z dala od fanatyzmu...
Mały offtop na rozładowanie napięcie, jeśli takowe sie pojawia (ja tego nie widzę).
Na studiach czytałem w kwartalniku UW "Kultura Popularna",że w czasie spisu powszechnego w Australii 0,1% czy coś koło tego respondentów zadeklarowała wyznanie jako: Religię Jedi. to dawało jakieś 50tyś osób...
Więc uważaj copyR co piszesz, bo ktoś z tych 50tyś Cię znajdzie i pokroi LightSaberem za bluźnierstwo.

No ja tych Australijczyków też szanuje jako ludzi głęboko wierzących. Przecież pisałem wyżej, że nie ważne jakie wyznanie...
No i polecam wszystkim Zenarchię i Principia Discordia. Jeszcze w życiu sie tak nie uśmiałem z Religii. Niesamowity, błyskotliwy humor zmuszający do refleksji.

To tyle tematem offtopu

A kto tę grę wydał w Polsce? I w którym roku? I kto tłumaczył na Polski?
 
__________________
Arkham Radio
nonickname jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem