Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-06-2008, 12:14   #4
Avaron
 
Avaron's Avatar
 
Reputacja: 1 Avaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetny
Cytat:
Napisał Antari Zobacz post
Wchodzę w to!
Szczegóły postaci podam po zebraniu drużyny.
To trochę nie tak

Chociaż przygoda nie jest okupowana to jednak moim graczom stawiam pewne wymagania. Oceny czy dany gracz do przygody trafi dokonuje na podstawie przygotowanej przez niego karty postaci. W skrócie - jeśli postać mnie zainteresuje to wtedy "wejdziesz w to"

Poza tym chcę wiedzieć jak wygląda znajomość realiów Śródziemia, co też dla mnie jest dość istotne przy wyborze graczy.

A skoro już piszę... Zastanawia mnie mały odzew jeśli chodzi o tę sesję. Może po prostu za mało Wam powiedziałem o samych założeniach. A zatem kilka słów o tym:

Sesja jak się rzekło rozgrywać się będzie głównie w Umbarze. Umbar to miasto na styku dwóch światów północy i południa. To tu numenorejska kultura spotkała się i wymieszała z kulturą Haradu (który sam w sobie jest dość zróżnicowany). Jeśli mam szukać podobnego miasta w historii naszego świata do głowy przychodzi mi jedynie zajęta przez krzyżowców Jerozolima (ale pamiętajcie, że z wielu względów jest to dość odległa analogia).
W chwili obecnej miasto stanęło na progu wielkich zmian. Dotychczasowy system rządów rozpada się, ktoś sięga po władzę, a w powietrzu wisi domowa wojna. A w tym wszystkim pojawiają się bohaterowie. Najemnicy, którzy trafią w sam środek ogarniętego siecią spisków miasta.

Mam nadzieję, że to przyciągnie Waszą uwagę. Jeśli nie to postaram się dokładniej jeszcze opisać historię i społeczność miasta korsarzy, a w ostateczności zamknę rekrutację
 
__________________
"Co będziemy dzisiaj robić Sarumanie?"
"To co zwykle Pinki - podbijać świat..."
by Marrrt
Avaron jest offline