Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-06-2008, 21:09   #6
Avaron
 
Avaron's Avatar
 
Reputacja: 1 Avaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetny
Jak na razie nie. Ale rozpoczęliśmy z Kethem szeroko zaplanowaną akcję rekrutacyjną

A co do przeróbki szanty to nie jest ona mojego autorstwa. Proszę się na mnie tak dziwnie nie patrzeć. Wymyślił ją jeden z korsarzy Rudej prawdopodobnie sam kapitan Rathel, gdy pływaliśmy z Kethem na jego łajbie lubił śpiewać ten kawałek

Spokojnie! Proszę odłożyć ten kaftan! Już mówię o co chodzi! Ta historia już kiedyś się zdarzyła na shardzie ultimy online, którego akcja rozgrywała się w Śródziemiu. Choć może powinienem stwierdzić, że tamte zdarzenia stały się dla mnie i Ketha inspiracją do stworzenia tej przygody. Jednak większość postaci jakie napotkacie była wymyślona i prowadzona przez prawdziwych ludzi.

Chciałbym ich w tym miejscu gorąco pozdrowić!
 
__________________
"Co będziemy dzisiaj robić Sarumanie?"
"To co zwykle Pinki - podbijać świat..."
by Marrrt
Avaron jest offline