Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-06-2008, 15:54   #1
Beriand
 
Beriand's Avatar
 
Reputacja: 1 Beriand to imię znane każdemuBeriand to imię znane każdemuBeriand to imię znane każdemuBeriand to imię znane każdemuBeriand to imię znane każdemuBeriand to imię znane każdemuBeriand to imię znane każdemuBeriand to imię znane każdemuBeriand to imię znane każdemuBeriand to imię znane każdemuBeriand to imię znane każdemu
[Storytelling-rekrutacja dodatkowa]Panais:Czarodziej

W związku z odpadnięciem trójki graczy postanowiłem otworzyć rekrutację dodatkową.
Link do sesji-Nie trzeba czytać (można oczywiście)
Link do komentarzy- Można zajrzeć
Link do starej rekrutacji- Głównie to info o magii tam jest oraz mapa świata (Panais: Czarodziej [Storytelling])

Wzór KP tu zamieszczam, bo trochę został zmieniony:

Rasa: dostępne są- elf, człowiek, krasnolud, półelf- ale preferuję ludzi, bo to dla ludzi misje i ludzkie miasto…. Chociaż jak się da jakiś dobry powód to może być.
Rasy nie mają żadnych specjalnych cech, tylko wiadomo, elfy lepiej w łuku, krasnoludy toporem, ludzie mieczem, a magia to każdy tak samo.

Płeć: wiadomo mam nadzieję

Imię/nazwisko/przydomek: wiadomo, tylko proszę bez takich jak „Margaryna” czy też „Urreaz de Finirian Gehian’ther ivionoz Bertrand”….

Historia: są 2 ogólne opcje dołączenia do sesji:
a)jest się znanym najemnikiem
b)jest się kimś doświadczonym, kto poszukuje wiedzy i bogactwa
Wtedy Magnus waz odnajdzie

Ekwipunek: miecze, topory, kostury, maczugi, sztylety. Włóczni nie. Jakieś pancerze. Waluta jak w D&D. Można dawać jakieś własne magiczne przedmioty, zobaczymy czy przyjmę.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
No i to tyle. Poszukuję 2-4 osób.

PS Nie ma mnie przez weekend, chociaż może jakoś dorwę się do Internetu…. Więc na pytania odpowiem w poniedziałek-wtorek najprawdopodobniej.
 

Ostatnio edytowane przez Beriand : 13-06-2008 o 15:56.
Beriand jest offline