Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-06-2008, 18:58   #5
MrYasiuPL
 
Reputacja: 1 MrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputację
Jak dla mnie to świetny pomysł. Ale nierealny. W sensie że się nie spłaci. W Wawie jest trochę nieużywanych budynków ale raczej są one małe albo duże jak fabryka. Z tego co wiem to taki wynajem na sklep nie kosztuje aż tak dużo ale gorzej z remontem i przeróbką. Ale gdyby sprzedawało się tam różne RPGowskie rzeczy to by szybko się spłaciło bo takich sklepów jest mało. Można jeszcze by było sprzedawać trochę rzeczy do bitewniaków bo w nie też gra dużo ludzi a spokrewnione z RPG jest. Jeśli chodzi o 3 pokoje to najlepiej:
Karczma, ten wejściowy z barmanem (sklepikiem + jakaś chińszczyzna czy coś takiego, tu wszyskie fantasy)
Postapokaliptyk (mniejszy, dużo metalowych rzeczy, jakieś plakaty itd. tutaj systemy post. i ewentualnie si-fi)
Świat Mroku (tutaj poprostu prawie zero oświetlenia, sesje wampira, maga, wilczka i jakieś horrory)

Ale najważniejsze żeby był dojazd metrem/autobusem/tramwajem z większości miejsc. Tyle że w centrum nie będzie miejsca na taki lokal.
Mam działkę, jest tam masa winogron. Mógłbym robić wino bo mam pewien sprzęt do tego. Drewniane akcesoria i klimatyczne stroje, no tutaj będzie ciężej ale są sklepy z antykami.

Warszawa - darmowe og³oszenia drobne: Zakwaterowanie, biuro - lokal, szuka, mieszkanie, pokój, wynajmê, biuro, lokal
Tu można by popytać o wynajem. Deski są drogie ale mam znajomego który pracuje w "tartaku". W Izabelinie pod warszawą jest takie coś "Usługi Kowalskie". Nie byłem tam ale ważne że coś takiego jest i w razie czego można zamówić coś.
 
MrYasiuPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem